SLUŽBY PRO DOMÁCNOSTI

Optimalizace nákladů na energie pro domácnosti

Optimalizace nákladů na energie pro domácnosti

v kategorii elektřina / plyn

Domácnostem nabízíme zajištění dodávek elektrické energie a plynu prostřednictvím sdružených nákupů uvedených komodit u ověřených dodavatelů. Výsledkem sdruženého nákupu plynu a elektřiny pro soubor domácností jsou individuální ceny elektřiny a plynu, které jsou na našem maloodběratelském trhu s energiemi ojedinělé a díky hromadnému nákupu pro mnoho domácností odpovídají cenám velkoodběratelským.

Jednoznačným přínosem tohoto produktu je kontinuální zajištění výhodných cenových podmínek oproti standardním cenovým podmínkám dominantních i alternativních dodavatelů. Odběratel tak má zajištěno, že i po uplynutí sjednané doby nemusí řešit volbu produktu a nespadne zpět do standardních cen.

 Nabízíme:

- zajištění dodávky plynu pro odběry se spotřebou nad 7 MWh/rok
- zajištění dodávek elektřiny pro všechny odběry bez omezení

V rámci sdruženého nákupu Vám zajistíme:
- zajištění ceny elektřiny a plynu na každý rok za jedinečných podmínek; ceny vždy kopírují vývoj trhu; tímto způsobem nákupu je zajištěna cenová výhodnost oproti standardních cenových tarifů dominantních dodavatelů; u odběrů plynu pro vytápění rodinného domu se spotřebou 20 MWh dosahujeme úspor 10.000,-- Kč/rok, u odběrů elektřiny pro vytápění rodinných domů cca 7.000,-- Kč/rok (samozřejmostí je bezplatná a nezávazná vstupní kalkulace pro každé odběrné místo)
- kontrola a optimalizace nastavení distribučních sazeb u elektřiny s návrhy na jejich změnu při zjevné nevýhodnosti aktuální sazby

Pro každé odběrné místo Vám vyhotovíme bezplatnou nezávaznou kalkulaci, na základě které se můžete přesvědčit o finančních výhodách tohoto produktu.